Kancelaria Parafii

12.2016r

Wraz z końcem roku nasza parafia postanowiła unowocześnić i ulepszyć stronę internetową.

Zostały wprowadzone bardziej przejrzystsze działy aktualności, zmodyfikowana pod względem wielkości została również galeria zdjęć. Ale to nie wszystko! :)

Odświeżenie jakie spotkało stronę tyczy si..

12.2016r

Dnia 8 grudnia 2016 roku Ojciec Święty Franciszek przyjął rezygnację księdza kardynała Stanisława Dziwisza z posługi arcybiskupa metropolity krakowskiego i mianował nowym metropolitą krakowskim księdza arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, dotychczasowego metropolitę łódzkiego.

..

12.2016r

Rok Świętego Brata Alberta rozpocznie się 25 grudnia 2016, czyli w dniu 100. rocznicy śmierci świętego i potrwa do kolejnych świąt Narodzenia Pańskiego.

Jak wskazuje przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki, inicjatywa będzie dosk..