Kancelaria Parafii

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 17.III.2019 r.

1. Msze św. 8.00, 11.00 i 16.00 GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym i wieczorna Msza św. za udział modlitewny można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.

2. PT. DROGA KRZYŻOWA:

- dla dzieci, o godz. 15.00 /włącznie z kl. VI./.

- dla młodzieży /kl. VII, VIII, III gim., Szkoły średniej i pracującej/ i starszych, o godz. 16.00.

temat: "Pan Bóg jest dawcą życia".

Wielkopostne zobowiązania pokutne można składać w parafialnej Księdze trzeźwościowej. Wystawiona do podpisu w kaplicy chrzcielnej.

3. Kalendarz liturgiczny:

WT. Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.

PT. NOWENNA ku czci Miłosierdzia Bożego, po Mszy św. wieczornej.

W najbliższą niedzielę tj. 24 marca rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne:

NIEDZIELA:

8.00 Msza św. z nauką ogólną i nauka STANOWA dla KOBIET.

11.00 Msza św. z nauką ogólną dla wszystkich, /przychodzą dzieci/.

16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym oraz Msza św. i nauka STANOWA dla MĘŻCZYZN.

W czasie trwania rekolekcji codziennie odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego, o 7.15 rano.

W poniedziałek, podczas Mszy św. będziemy zbierać ofiary na potrzeby przeprowadzenia rekolekcji. Natomiast w środę, na zakończenie dla Prowadzącego rekolekcje. Proszę Rodziców o danie swym dzieciom symbolicznego daru na kolektę Mszy św.

4. Ks. Rekolekcjonista odwiedzi chorych 27.III od godz. 13.30. Proszę zgłaszać.

5. Bóg zapłać rolom: Karbówka i Zagrodom Górnym za sprzątanie świątyni, w tym tygodniu proszę Kamieńce w następnym tygodniu proszę Grycówkę i Gawlikówkę.

6. Baranki wielkanocne są do nabycia w zakrystii.