Kancelaria Parafii

VII NIEDZIELA ZWYKŁA - 23.II.2020 r.

1. Msze św. 8.00, 11.00 i 16.30.

2. Kalendarz liturgiczny:

ŚRODA POPIELCOWA - rozpoczynamy święty czas Wielkiego Postu. Msze św. 7.00, 11.00 i 16.30. Na znak pokuty i pojednania posypanie głów popiołem. Obowiązuje post ścisły. Nie ma dyspensy.

PT. DROGA KRZYŻOWA:

- dla dzieci, o godz. 15.00 /włącznie z kl. VI/.

- dla młodzieży /kl. VII, VIII, Szkoły średniej i pracującej/ i starszych o godz. 16.00.

3. GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym w niedzielę, o godz. 16.00. Za udział modlitewny dostąpić  można odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.

4. Rekolekcje wielkopostne: od III niedzieli Wielkiego Postu. Poprowadzi ks. Ignacy Pawlus, salwatorianin.

5. Bóg zapłać roli Winiarskówce i Smolcówce za złożoną ofiarę na ogrzewanie; roli Spyrłówka za sprzątanie świątyni, w tym tygodniu proszę Zamarłówkę, w następnym Pańskie Ceglarzówka i Na Ubocz.

6. W najbliższą niedzielę o godz. 15.50 / przed Gorzkimi Żalami / poświęcenie i rozdanie książeczek dzieciom komunijnym.

7. Jutro tj. w poniedziałek pogrzeb śp. Bronisława Włodarczyka. Od 13.00 modlitwy w świątyni, o 14.00 Msza św. pogrzebowa. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie...