Kancelaria Parafii

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA - 12.VIII.2018 r.

1. Msze św. 8.00, 11.00 i 16.30.

2. Kalendarz liturgiczny:

PN. Święto NMP Kalwaryjskiej.

O godz. 18.00 - IV-e w tym roku Nabożeństwo ku czci MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ. Proszę na procesję różańcową małe dzieci do sypania kwiatków przed Najśw. Sakramentem; dzieci komunijne w strojach liturgicznych; Panie z Żywego Różańca Rodzin ze świecami. Niech z każdego domu Ktoś przyjdzie upraszać Boże miłosierdzie nad światem i potrzebne łaski dla naszego Ojca św. i Ojczyzny.

WT. Wsp. św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męcz.

ŚR. UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP.

Msze św. w porządku niedzielnym.

Po każdej Mszy św. poświęcenie ziół, owoców i kwiatów. Dbajmy i podtrzymujmy tę piękną polską tradycję, w naszych rodzinach!!!

Uroczysta Suma dziękczynna z wieńcami dożynkowymi 26 sierpnia o godz. 11.00.

PT. Święto św. Jacka, kapłana, patrona archidiecezji krakowskiej.

NOWENNA ku czci Miłosierdzia Bożego, po Mszy św. o godz. 18.00.

3. Bóg zapłać roli Zagrody za sprzątanie świątyni w tym tygodniu proszę Bugajówkę, w następnym tygodniu proszę Jeleniówka.

4. Centrum Edukacyjne Archidiecezji Krakowskiej otwiera w Rabce nową Katolicką Szkołę Podstawową. Zapraszamy uczniów wszystkich klas. Szczegóły na plakacie /gablota/.