Kancelaria Parafii

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA  2 X 2022 r.

1.     Dzisiaj Pierwsza niedziela miesiąca. Procesja różańcowa o g. 10.30. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe od poniedziałku do soboty o godz. 17.00., w niedziele o 10.30.

2.     W liturgii wspominamy

- dzisiaj Aniołów Stróżów,

- wtorek wsp. Św. Franciszka z Asyżu,

- środa wsp. Św. s. Faustyny,

- piątek wsp. Najśw. Maryi Panny Różańcowej,

- w niedziele wsp. Bł. Wincentego Kadłubka, oraz 22 Dzień Papieski.

3.     Poświęcenie Różańców dla dzieci przed Pierwszą Komunią Św. odbędzie się w w czasie piątek Nabożeństwa Różańcowego o 17.00. Proszę o prowadzenie rozważań i różańcowych: poniedziałek kl. VII, VIII,

wtorek kl. V AB,

środa kl. IV, VI,

czwartek kl. I, II, III,

piątek OAZA,

sobota Róże Różańcowe.

4.     Intencja Żywego Różańca na październik : Módlmy się, aby Kościół, wierny Ewangelii i odważny w głoszeniu, był miejscem solidarności, braterstwa i otwartości, o nawrócenie ludzkich serc  i o pokój na całym świecie, zwłaszcza na Ukrainie i nawrócenie Rosji.

5.     Spowiedź w Pierwszy Piątek Miesiąca od 16.00. do17.00, oraz pół godziny przed każdą mszą św.

6.     W przyszłą Niedzielę po Mszach św. zbierać będziemy ofiary do puszek na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.

7.     Kandydatów na Ministrantów zapraszamy na zbiórkę w piątek na godz. 16.15.

8.     Prasa Katolicka  - jest do nabycia specjalny numer Gościa o s. Faustynie w cenie 12 zł.

9.     Dziękujemy za ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła roli Winiarskówka na następny tydzień prosimy mieszkańców Łysa Góra.

10. KARTKI z WYPOMINKAMI do zabrania z przedsionka kościoła.

11. Bóg zapłać za ofiarę indywidualną od rodziny na prace przy kościele.

12. JERYCHO czwartek w Ludźmmierzu od 8 do 12.