Kancelaria Parafii

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA - wsp. św. Jana Pawła Wielkiego - Tydzień Misyjny - modlimy się za naszą misjonarkę s. Maję Chojnacką pracującą w Egipcie i o nowe powołania misyjne - 22.X.2017 r.

1. Msze św. 8.00,  11.00 i 16.30.

RÓŻANIEC ŚW. prowadzą:

PN. - Żywy Różaniec Rodzin,

WT. - kl. III i II Gimnazjalna,

ŚR. - kl. V i IV,

CZ. - kl. VII i VI,

PT. - "Oaza" młodzieży i Dzieci Bożych oraz młodzież z kl. I, II i III szkoły średniej,

SO. - Rodzice kl. komunijnej / przychodzą dzieci z kl. I i II/.

ODPUSTU ZUPEŁNEGO udziela się wiernym, którzy odmawiają różaniec w kościele lub domu rodzinnym pod zwykłymi warunkami:

- być w stanie łaski uświęcającej,

- odmówić 5 dziesiątków bez przerwy, dołączając rozmyślanie tajemnic.

W innym przypadku odpust będzie CZĄSTKOWY.

W niedzielę Różaniec odmawiamy, o godz. 10.30; w tygodniu po Mszy św. o godz. 17.00.

2. Kalendarz liturgiczny:

PT. NOWENNA ku czci Miłosierdzia Bożego, po Mszy św. o godz. 17.00.

SO. Święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

NDZ. Rocz. poświęcenia kościoła własnego. Po Mszy św. o godz. 8.00. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Te Deum.

3. Bóg zapłać roli Bugajówka za sprzątanie świątyni, w tym tygod. proszę Jeleniówkę, w następnym Mirackówkę.

4. W duchu wdzięczności modlitewnej pomagamy bliskim zmarłym z naszych rodzin, dając za nich na wypominki jednorazowe czy roczne. /roczne składamy w kancelarii parafialnej/.