Kancelaria Parafii

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO - 12.I.2020 r.

1. Msze św. 8.00, 11.00 i 16.30.

2. Kalendarz liturgiczny:

PT. wsp. św. Antoniego, opata.

NOWENNA ku czci Miłosierdzia Bożego, po Mszy św. o godz. 16.30.

3. Bóg zapłać roli Pykówka za złożoną ofiarę na ogrzewanie; roli Kamieńce za sprzątanie świątyni, w tym tygodniu proszę Kołodziejówkę, w następnym Szpurnógówka.

4. Podczas rorat na różańce dla podopiecznych naszej siostry Maji złożono do skarbony: 2189 złotych, 1 euro i 90 centów, 50 forintów, 2 kuny i 90 lipa. Bóg zapłać!

5. "Kolęda"

Pn. 13.I - Zagrody Górne, Karbówka i Kamieńce,

Śr. 15.I - Bugajówka,

Cz. 16.I - Szpurnógówka, Brodakówka i Pykówka,

Pt. 17.I Zagrody od strony Szkoły od p. Folwarskiego,

So. 18.I - Łysa Góra.

Pn. 20.I - Winiarskówka, Dwór i Dom Seniora.

Woda święcona jest w przedsionku kościoła.

Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie "kolęda" rozpoczyna się o godz. 8.15. Tradycyjnie proszę o podwiezienie. Młodzież przygotowuje na stole indeksy / do bierzmowania, również !/ zeszyty do nauki religii do podpisu; dzieci tak samo. Starajcie się tak ułożyć plan dnia w danym dniu kolędy, aby być na kapłańskim błogosławieństwie i wspólnej rodzinnej modlitwie kolędowej. W tym roku i przyszłym odwiedzi Was ks. doktorant Piotr - kapelan Domu Seniora.