Kancelaria Parafii

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 17.XI.2019 r.

1. Msze św. 8.00, 11.00 i 16.30.

2. Kalendarz liturgiczny:

PN. Wsp. bł. Karoliny Kózkównej, dziewicy i męczennicy,

WT. Wsp. bł. Salomei, zakonnicy,

ŚR. Wsp. św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera,

CZ. Wsp. Ofiarowania NMP

PT. Wsp. św. Cecylii, dziewicy,

NOWENNA ku czci Miłosierdzia Bożego, po Mszy św. o godz. 16.30.

NDZ. UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA.

Po Mszy św. o godz. 8.00 wystawienie Najśw. Sakramentu Ołtarza, Litania do Serca Najświętszego Pana Jezusa i akt poświęcenia. Za publiczne odmówienie tegoż aktu poświęcenia można zyskać odpust zupełny, pod zwykłymi warunkami. Podczas Sumy doroczna uroczystość Służby Liturgicznej Ołtarza. Zapraszam Rodziców SLO do uczestnictwa i wspólnej modlitwy. Spowiedź św. lektorów i ministrantów, w piątek 16.00 - 16.25.

3. Bóg zapłać roli Winiarskówka za sprzątanie świątyni, w tym tygodniu proszę Łysą Górę, w następnym Smolcówka.

4. W zakrystii zapisy na prenumeratę czasopism religijnych na rok 2020. / do najbliższej niedzieli - jeśli stali prenumeratorzy nie zgłoszą się nastąpi automatyczne przedłużenie /.