Kancelaria Parafii

II NIEDZIELA ADWENTU - UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYJI PANNY - adoracyjna - Dzień modlitw i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie - 8.XII.2019 r.

1. Msze św. 8.00, 11.00 i 16.30.

2. RORATY, o godz. 7.00.

Godzinki śpiewamy pół godziny przed Mszą roratnią. Zapraszam do wspólnej modlitwy młodzież i dzieci, a Rodziców proszę, aby dali przykład pobożności maryjnej.

3. Kalendarz liturgiczny:

PT. wsp. św. Łucji, dziewicy i męcz.

NOWENNA ku czci Miłosierdzia Bożego, po Mszy św. o godz. 16.30.

SO. wsp. św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła.

4. Bóg zapłać roli Grycówce i Gawlikówce za złożoną ofiarę na ogrzewanie; roli Dydówka za sprzątanie świątyni, w tym tygodniu proszę Pawlakówkę, Dwór i Zarębki w następnym Chobotówka.

5. Parafialna spowiedź adwentowa 17 grudnia /wtorek/ od 14.00 - 16.00 oraz 16.30 - 17.30. Dzieci proszę do spowiedzi na godz. 14.00. Udzielanie Komunii św. w odstępach co półgodzinnych.

6. Odwiedziny Chorych z posługą sakramentalną, w czwartek 19.XII od godz. 9.00. Zgłaszamy w zakrystii. Proszę kogoś chętnego do podwożenia z Najświętszym Sakramentem.

7. Świece adwentowe do nabycia w zakrystii.