Kancelaria Parafii

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA - Narodowe Święto Niepodległości naszej Ojczyzny - 11.XI.2018 r.

1. Msze św. 8.00, 11.00 i 16.30.

2. Kalendarz liturgiczny:

PN. Wsp. św. Jozafata, bp i męcz.

WT. Wsp. świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.

PT. Wsp. Matki Bożej Miłosierdzia - Ostrobramskiej.

NOWENNA ku czci Miłosierdzia Bożego, po Mszy św. o godz. 16.30.

SO. Wsp. św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.

3. Bóg zapłać roli Kołodziejówka za sprzątanie świątyni w tym tygodniu proszę Szpurnógówkę, w następnym tygodniu proszę Brodakówkę.

4. Najbliższa niedziela - to niedziela modlitw o powołania do służby Bożej w kościele. Klerycy z naszego Krakowskiego Seminarium Duchownego podczas Mszy św. wygłoszą homilię. Po Mszy św. o godz. 8.00 pragną spotkać się z naszą młodzieżą / zapraszam młodzież ze szkół średnich, kl. III gimnazjalnej i kl. VIII-mą / Natomiast po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszam dzieci ze szkoły podstawowej. Kolekta ze Mszy św. przeznaczona jest na potrzeby naszego Seminarium.